Stajnia przy domu

/ 4 odpowiedzi
Witam, może powiecie mi wstępnie ile może kosztować wybudowanie stajni przy domu (chodzi mi o wiate/boks dla jednego konika)pozdrawiam Agata
loveG

ja właśnie przed zimą zakończyłam budowe swojej stajni niestety nie jestem w stajnie podać ile to mniej więcej kosztuje. Moge tylko doradzić budowe dwuch boksów bo jeden koń nie powinien stać sam powinien mieć choćby kózkę ;]
tak jak w moim wypadku a raczej mojego konia ^^ (2012/01/14 16:11)

Gabrysia1911

Jesli robi się samemu boks to 1-2 tyś ale dolicz prąd i wode i ocieplenie na zime jeśli chodzi ci o pojędyńczy boks . ale lepiej wybudować mini stajnie z jednego lub dwuch boksów i jakiegos korytarza bo w zimie może być koniom zimno to będzie kosztowało ok 10 tyś zł
Przepraszam za błedy ortograficzne :) (2012/01/30 21:40)

gyna2200

ja właśnie przed zimą zakończyłam budowe swojej stajni niestety nie jestem w stajnie podać ile to mniej więcej kosztuje. Moge tylko doradzić budowe dwuch boksów bo jeden koń nie powinien stać sam powinien mieć choćby kózkę ;]
tak jak w moim wypadku a raczej mojego konia ^^

niestety jak się z kozą polubią to koń będzie jej pozwalał na zjadanie swojego ogona i ona to będzie robiła ja bardziej polecam owcę czy sympatyczną świnkę wietnamską (2012/02/23 21:41)

USFarmPolska

Alternatywnym rozwiązaniem dla tradycyjnych drewninych lub murowanych stajni lub ujeżdżalni są hale strukturalne. Obiekty te dzięki odpowiednio zaprojektowanej konstrukcji wytrzymują każde warunki pogodowe panujące w Polsce, a poszycie o transparentnych właściwościach zapewnia ciepłą, jasną atmosferę wewnątrz.

U.S. Farm Polska w cenie zawsze daje 20 lat gwarancji na poszycie oraz 50 lat gwarancji na stalową, ocynkowaną konstrukcję.
Zapraszam do zapoznania się z naszymi obiektami na www.halestrukturalne.pl (2014/11/20 12:09)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

załóż konto zaloguj się