Stowarzyszenie Jeździeckie „Szarża” - obozy jeździeckie

/ 3 odpowiedzi
Czy ktoś był tam na obozie? Polecacie? Jakie konie, jacy instruktorzy, jakie jazdy, zdawaliście tam odznakę?
Patina

Ja byłam i szczerze nigdy już tam nie pojadę.Konie fajne, instruktorzy ... wiele do życzenia. Jedni podchodzą do swojej pracy poważnie inni tylko odliczają czas do końca treningu. Okolica super i tereny też super. 
Jeżeli chcesz jechać na typowy obóz studencki to myślę, że się tam odnajdziesz a jeżeli zalezy Ci na jeździe i podnoszeniu poziomu swoich umiejętności to odradzam. 
Ewentualnie jeżeli Szarża ma jeszcze w ofercie turnusy z Pruchniewiczem to też polecam.  (2014/03/18 23:07)

Ewenka

Ok, dziękuję. Jestem pełnoletnia, dlatego szukam ofert dla dorosłych/studentów, ale zależy mi na podnoszeniu umiejętności. Nie chce wydać kasy na klepanie tyłka w siodle i na balowanie ze studentami;p Nie, żebym miała coś przeciwko, ale jeśli już wydam np. 1500 zł, to chciałabym, żeby były to dobrze wydane pieniądze. (2014/03/19 17:53)

Ewenka

Ok, dziękuję. Jestem pełnoletnia, dlatego szukam ofert dla dorosłych/studentów, ale zależy mi na podnoszeniu umiejętności. Nie chce wydać kasy na klepanie tyłka w siodle i na balowanie ze studentami;p Nie, żebym miała coś przeciwko, ale jeśli już wydam np. 1500 zł, to chciałabym, żeby były to dobrze wydane pieniądze. (2014/03/19 17:54)

Gorąca piątka