Strona www o koniach

/ 5 odpowiedzi

• konto usunięte

Hejka!
No więc robię na informatykę stronką i oczywiście moja będzie na temat koni. Rzecz jasna nie będę się mądrzyła na różne tematy związane z pielęgnacją, historią i sportami konnymi bo takich stron jest multum i po co jeszcze jedna XD (zresztą na naszym `galopuje` jest już wystarczająco dużo takich tematów).
Ja robię stronę o czymś, w czym jestem primo a więc - rysowaniu koni. Temat dość rzadko poruszany w stronach www więc najodpowiedniejszy.

Ale nie piszę po to, by się chwalić. Chciałabym was prosić o fotki. Niektórzy wiedzą, że nie mam konia, a mi są potrzebne zdjęcia do rysowania i wskazywania różnych elementów ciała konia. I jeżeli ktoś się zdecyduje, to proszę o pozwolenie zamieszczenia ich na stronce (wiecie jak to jest... prawa autorskie).
No i potrzebne mi są jeszcze jakieś sweecie focie na nagłówek, więc może ktoś znajdzie coś w necie w obcojęzycznej stronie xppp. Byłabym bardzo wdzięczna!!!!!!!!!
Karolla

ale gdzie Ci te focie wysłać w razie czego?

bo na galopuje 100 kb, to nie jest  jakaś jakość nadająca się potem na umieszczenie zdjęcia w internecie ;]

wiesz o co chodzi ^^ :)

(2011/04/04 09:27)

użytkownik14642

Tak. Możecie wysyłać na maila: mariola_kazmierczak@o2.pl (2011/04/04 13:44)

Karolla

ale np. zdjęcia ładne koni i rysunki  tak? ;D

bo chyba źle zrozumiałam ;p

(2011/04/04 14:07)

użytkownik14642

Chodzi mi o zdjęcia koni, na których widać by było cechy charakterystyczne rasy np. głowa o profilu prostym, garbonosym, szczupaczym, postawy nóg (prawidłowe i wadliwe), oraz inne na takie tematy. Interesują mię również fotki koni w biegu, jakieś śmieszne akrobacje, itp. (2011/04/05 16:01)

Gorąca piątka