Sukces K.J Mustang Jaworzno na Mistrzostwach Śląska w Zbrosławicach

Od 13 do 15 grudnia w Zbrosławicach miały miejsce Halowe Mistrzostwa Śląska w skokach przez przeszkody. Do Finału Halowych Mistrzostw Śląska zakwalifikowały się 4 zawodniczki Klubu w kategorii  juniorów młodszych Emilia Kuźma ,Zuzanna Dudek,  Zuzanna Lesik oraz  Zosia Sienkiewicz . To wspaniałe dzieciaki walczyliśmy o miejsca razem i udało się-  każde z nich odniosło sukces w mojej ocenie bardzo duży  ,możliwość wzięcia udziału w Mistrzostwach to nagroda na jaką same sobie zapracowały.

W kategorii juniorów młodszych-kuce 1 miejsce i tytuł Mistrzyni Śląska zdobyła  12 letnia zawodniczka Klubu Jeździeckiego Mustang z Jaworzna - Zuzanana Lesik  na koniu Elegant. To pierwszy tak ważny sukces tej pary  ,która do klubu przystąpiła w maju 2012 r- po ukończeniu Szkółki Jeździeckiej , której założycielem jest Aneta Puchalska Prezes Klubu oraz Manager Ośrodka HORRS z Jaworzna.

Na sukces tej pary składa się praca wielu osób ale przede wszystkim trenera Piotra Kubaczki, który to swoje doświadczenie przekazuje dzisiejszej młodzieży.

W zakończonych wczoraj Zimowych Mistrzostwach Śląska w skokach przez przeszkody tytuł Mistrza wywalczyli:

- w kategorii seniorów - Anna Marciniak, w kategorii juniorów - Dominik Słodczyk, w kategorii juniorów młodszych - Joanna Stebel, w kategorii kuców grupy drugiej - Zuzanna Lesik.