Szkolenie rymarskie - siodła typu western i nie tylko.

Witam wszystkich serdecznie.

Od dłuższego czasu zajmuje się wytwarzaniem przedmiotów skórzanych metodami bardziej rymarskimi niż kaletniczymi. Jednak samego siodła nie potrafiłbym zrobić. Wprawdzie jakieś informacje da się znaleźć w internecie na ten temat (chociaż niewiele), książkę też jedną mam na temat rymarstwa (chociaż tam raczej nie ma tego co mnie najbardziej interesuje), ale siodło jest na tyle skomplikowane że wolałbym się tego nie uczyć na własnych błędach (wyeliminowanie wszystkich błędów zajęło by trochę czasu, a na pewno też nie byłbym w stanie stwierdzić na pierwszy rzut oka że coś jest źle, dlatego pewnie ucierpieli by na tym ewentualni klienci i konie). Stąd też moje pytanie: czy orientujecie się gdzie w Polsce można się nauczyć robić siodła?
Najbardziej by mnie interesowały siodła western bo do tej pory pracowałem głównie w skórach używanych do tego typu siodeł. Poza tym, tylko w takich skórach można robić tłoczenia techniką której używam. Żeby zwizualizować to o czym piszę podsyłam przykładowe zdjęcie jak takie siodło wygląda http://www.estessaddlery.com/wp-content/uploads/2013/11/Saddle20.jpg