Szukam dobrej stajni sportowej w okolicach warszawy.

/ 5 odpowiedzi
Poszukuje dobrej stajni sportowej w warszawie lub okolicach, gdzie mają przystępne ceny.
IDemona

Ja nie mieszkam w Warszawie, lecz mam konia z Warszawy.Polecam stajnie Sawanka.Jeżeli masz własnego konia to tam jest ok,Lecz jeżeli nie masz, to chyba coś sie tam wymyśli ;)W każdym razie trener, super !Profeska pełna ;p (2014/12/28 23:18)

misio

W okolicy warszawy jest tyle stajni że głowa boli ja ci podam nazwy sześciu kture są najbliżej Warszawy 1.Stajnia Dydaktyczna SGGW. 2.Klub jeździecki k j Legia-Kozielska3.Sekcja jeździecka k.s.Spójna stajnia Agmaja4.Stajnia pociecha5.Stajnia PGR Bródno6.SKJ Trowers. (2015/01/01 15:45)

Popeye

O masz. Autorka postu zainteresowana jest stajnią sportową, a nie stajnią jako taką. Odniosę się do stajni wymienionych przez poprzedniczkę.

1. SGGW - sport mają, ale ceny są wysokie.
2. KJ Legia Kozielska - no tak, stajnia sportowa, niegdyś bardzo słynna, nie wiem jak wygląda to teraz.
3. Agmaja? Nie słyszałam ani jednej dobrej opinii na jej temat.
4. Pociecha - stajnia bardzo miła, ceny przyzwoite. Ale z tego co mi wiadomo nastawiona bardziej na hipoterapię, nie sport (chyba, że o czymś nie wiem).
5. PGR Bródno - nie słyną ze sportu, konie podobno mają złe warunki, generalnie jest odradzana.
6. SKJ TrAwers, nie Trowers. Owszem, sportowa jak najbardziej, nastawiona na trenowanie dzieci, nie wiadomo ile ma lat autorka, ale najlepiej byłoby się z nimi samemu skontaktować i dopytać o szczegóły.

Ze sportowych stajni o których ja słyszałam, jednak nie orientuję się w cenach:
1. KJ Aromer
2. i wcześniej wspomniany SKJ Trawers

Podałam tylko 2, bowiem, że akurat te są na pewno sportowe, ale generalnie jest tego DUŻO.  Większość sportowych klubów jest nie w samej Warszawie, ale w jej okolicach. Dobrze byłoby też wiedzieć w którym kierunku chciałabyś pójść - skoki, ujeżdżenie? Radzę też samej przejrzeć internet. Jeśli zainteresuje Cię jakaś konkretna stajnia, przede wszystkim samemu pojechać, zobaczyć, ew. popytać na forach. Życzę powodzenia! (2015/01/02 15:06)

fryzka112

To prawda jeżdżę w Sawance Jest to super stajnia!!! (2015/01/04 17:26)

Mojkondemona

Ja z tamtąd kupiłam konia, który stał w pensjonacie.Demonę. (2015/01/10 08:50)

Gorąca piątka