Technikum Hodowli Koni: opinie i komentarze

/ 2 odpowiedzi
Mam do Was pytanie. Jestem w 1kl gim ale lubię wiedzieć wcześniej takie rzeczy.. :) Natomiast interesuje mnie Technikum Hodowli Koni. Jaka jest Wasza opinia, jakie uważacie za najlepsze? Mile widziane komentarze absolwentów jak i uczniów takiej szkoły. Posiadam także konia i trenujemy skoki. I drugie pytanie: Czy jest możliwość w jakimś z ośrodków połączonych z takim THK kontynuować trening z jakimiś z lepszych trenerów..? I czy jest możliwość przywiezienia tam swojego konia? :) Piszcie ogólnie wszystko co wiecie! ^^ Z góry dziękuję wszystkim:*

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

załóż konto zaloguj się

Koniuu

Co do drugiego pytania.. Nie wiem

Ale jeśli masz zamiar HODOWAĆ konie i wiesz, że będziesz to robić to polecam. Ale jeśli nie chcesz hodować koni tylko np. startować w zawodach to kategorycznie odradzam. Tak naprawdę nie będziesz mieć po tym pracy. To tak jakbyś skończyła tylko gim.. Naprawę, jeśli nie chcesz hodować koni to odradzam .. (2014/03/20 19:57)

Ania S

Technikum hodowli koni dotyczy hodowania zwierząt. To nie jest tak, że masz tam tylko i wyłącznie konie. Do hodowli zalicza się też bydło czy trzoda oczywiście w pewnym momencie przechochodzi się tylko na konie, ale to jest później. Wszystko ma swoje plusy i minusy (w technikum HK jest stosunkowo mało jazd poczytaj sobie na str. internetowej).Jeśli jesteś zainteresowana to widziałam, gdzieś liceum z klasą jeździecką o profilu skokowy niewiele wiem na ten temat, ale może Cię to zaintersuje. (2014/03/25 18:04)