Tortter, Rumak, SK Runowo - opinie?

/ 20 odpowiedzi / 2 zdjęć

Bardzo prosze o wasze opinie na temat tych stadnin. I co robiliście poza jazdami na tych obozach?

konikowa13

SK Runowo to najlepsze miejsce na ziemi!! Byłam tam na obozie i już nigdy nie pojadę gdzie indziej! Konie super, jazdy super, zakwaterowanie też. Poznałam tam wielu wspaniałych ludzi, z którymi rozmawiam, spotykam się. W tym roku też jadę na obóz ( 3 turnus ). Zdecydowanie polecam!! (2012/03/26 17:11)

konikowa13

Poza jazdami: gry integracyjne, wycieczki, wyjścia nad jezioro, przebywanie na pastwisku i w boksach z końmi ( żeby nie było nie w środku, tylko takie głaskanie itp. ). Na koniec są zawody obozowe, jest też konkurs na miss i mistera stajni wśród koni.  (2012/03/26 17:14)

użytkownik23921

Byłam w trotterze i jestem nie zadowolona.

Moja koleżanka z pokoju wyjechała po 2 dniach obozu tak jej się nie podobało.

Moim zdaniem oni są nie odpowiedzialni. Tam jest taki koń o imieniu Tara...młodzi jeźdźcy nie dawali sobie z nią rady...tak jak i średniozaawansowani. A przyszła pewnego dnia taka 10 letnia dziewczynka chciała przyjść na normalną jazdę konną- oni dali jej Tarę i dziecko wsiadło i miało samo sobie jeździć po placu przed stajnią - po chwili coś się stało i Tara zaczęła brykać dziewczynka wyleciała z siodła i jej matka zapłakana zadawała pytania czemu dali jej takiego konia i czemu nie sprawdzili , co ona potrafi itd. A oni tylko...Tara była zawsze spokojna i oddali im pieniądze- wszyscy potem gadali tak Tara spokojna a ona miała mieć chyba wtedy ruję bo wariowała.Mi się nie podobało....dzieci z lonży pojechały w teren-oni nie sprawdzili akurat na tym turnusie co ja byłam umiejętności jeźdźców. - na placu nie jeździliśmy, sam teren codziennie.Pokoje bardzo ładne jedzenie dobre ale "obsługa" nie przypadła mi do gustu...ogólnie wiele było takich przypadków jak ten o którym napisałam.
(2012/03/26 19:55)

użytkownik23921

Oprócz jazd jeździliśmy na wycieczki: do wesołego miasteczka, po Ustce i w różne miejsca.Były teorie z panią Anią- jest przemiła ale....niestety jedyny tamtejszy instruktor pan Wojtek (bardzo śmieszny) zajmował się cały czas swoimi treningami i oczywiście jeździł z nami w teren - niczego tam się nie nauczyłam - uczą jedynie zakładania siodła itd. i to co jest na teorii. (2012/03/26 19:59)

koniara 007

Ja byłam w Trotterze i mi się bardzo podobało. Kallarey czy byłaś w Trotterze na V turnusie? Jeśli tak, to dziewczynka, która spadła z Tary była młodsza ;/ A poza tym - według mnie Tara jest spokojna. Niby jeźdźcy średniozaawansowani nie dawali sobie z nią rady, ale moja koleżanka mówiła, że Tara jest ok, tylko się jej biegać nie chce, więc...W każdym razie mi się bardzo podobało i polecam Ci tą stajnię. :) Jeśli jednak możesz pojechać gdzie indziej, polecam Ci stadninę KIERZBUŃ :D www.kierzbun.pl Pozdrawiam! =* (2012/03/27 19:10)

koniara 007

A tak dokładniej to na Tarze była wtedy oprowdzanka przez las ;) (2012/03/27 19:12)

Horsik

Oo nie ! Nie zgodzę się ! Trotter jest obozem świetnym ! Jaka nieodpowiedzialność ? O.o Nie wierze w to co czytam wgl ! hahah Moim zdaniem trotter jest b.w porządku . 
1. Atmosfera genialna ( bynajmniej mój turnus )2. Instruktorzy Meega : )3. Jedzonko pychotka i dżemik pani Dagmary Mmm <3 4. Jazdy zawsze udane , śmieszne ! 5. Konie spokojne . Ale wiadomo koń to zwierze więc nie zawsze wszystko jest idealnie ale przecież jeśli ktoś decydował się uprawiać ten sport to zdawał sobie sprawę jakie wiąże się z tym ryzyko . 6. Teoria bardzo ciekawa a P. Ania to przemiła kobieta , która zawsze wytłumaczy , pomoże : )7. Wyjazdy nad morze są wspaniałe 8. Wiele różnych innych atrakcji . 9 . Atmosfera rodzinna , ciepła .10 . Pokoje świetne ! : ) 
Co tu więcej chcieć ? : )  (2012/03/28 20:02)

koniara 007

Horsik, całkowicie się z tobą zgadzam co do obozu ''Trotter'' :) (2012/03/29 13:08)

użytkownik23921

Aja niestety się z wami nie zgodzę :/ byłam w zeszłym roku i niektóre dzieci aż płakały na terenach, bo się bały :/ na moim turnusie spadło chyba ok 5 osób... może troszkę więcej- i mi się dlatego nie podobało, bo utworzyli grupę z samym stępem , a każdy przecież wie,że w teren można wyjechać dopiero jak się będzie potrafiło porządnie kłus i jak się miało za sobą pierwszy galop - a te dzieci jedynie co stępem pojeździły i na którejś tam jeździe chłopiec spadł aż 3 razy :/ (2012/03/31 06:32)

equestrianlife

Ja gorąco polecam ;)
Jeżdżę co roku i jeszcze ani razu nie spotkałam się z sytuacją żeby ludzie wyjeżdżali w ciągu obozu. (2013/03/30 01:35)

Kor

Niestety muszę się zgodzić. Nie są zbyt odpowiedzialni - takie jest moje zdanie. Jechaliśmy w teren i pewna dziewczyna spadła. Instruktor postanowił, że da jej mojego konia, a ja pojadę na Góralu. Z tego konia, w tym samym dniu spadły 3 osoby, i był bardzo nerwowy. Byłam w grupie średnio zaawansowanej ( to było 2 lata temu)i instruktor powinien wziąć pod uwagę, że mogę sobie nie poradzić. Koń spłoszył się w stępie, i spadłam rozwalając sobie całe plecy. Nie winię instruktora za nerwowość konia no ale nie oszukujmy się, ten upadek był wręcz oczywisty.  (2013/03/30 19:43)

Andaluz123

Może instruktor stwierdził, że poradzisz sobie z Góralem?A spłoszyć się może nawet najspokojniejszy misiak... (2013/04/01 12:26)

ventus

stajnia Greskar zaprasza na wakacje z koniem dla początkujących i średniozaawansowanych 2013

Terminy 7 - dniowych turnusów:
I 07.07 - 13.07 V 04.08 - 10.08
II 14.07 - 20.07 VI 11.08 - 17.08
III 21.07 - 27.07 VII 18.08 - 24.08
IV 28.07 - 03.08 VIII 25.08 - 31.08

Uczestnicy mają zagwarantowane 3 posiłki i 2 godziny jazdy konnej dziennie, nocleg oraz ubezpieczenie NW i OC. Podczas całego pobytu pozostają pod opieką wychowawcy kolonijnego.
Na jeden turnus przyjmowanych będzie 8-12 osób.
cena turnusu 800zl
cena pobytu na dwóch turnusach 1450 zł

szczegoły: 660 883 073
www.stajniagreskar.jimdo.com
woj. kujawsko - pomorskie (2013/04/02 10:00)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

załóż konto zaloguj się

ventus

jeśli chodzi o Rumaka w Branicy, to słyszałam, że mega masówka, 40 osób na jednym turnusie, z opinii osoby, która tam była jazdy takie sobie - grupa początkująca kisi się na malutkiej okrągłej hali przez cały turnus, często ma krócej jazdy niż ma zapłacone, średniozaawansowani i zaawansowani nieco narzekali, że na jazdach mało się ich poprawia (2013/04/02 10:04)

Kor

Z jednej strony tak, ale mówiłam instruktorowi, że nie czuję się gotowa itp. (2013/04/03 21:33)

ventus

Terminy 7 - dniowych turnusów lipiec i sierpień:
I   07.07 - 13.07              V  04.08 - 10.08
II  14.07 - 20.07               VI  11.08 - 17.08
III  21.07 - 27.07               VII  18.08 - 24.08
 IV 28.07 - 03.08               VIII 25.08 - 31.08

Uczestnicy mają zagwarantowane 3 posiłki i 2 godziny jazdy konnej dziennie, nocleg oraz ubezpieczenie NW i OC. Podczas całego pobytu pozostają pod opieką wychowawcy kolonijnego.
Na jeden turnus przyjmowanych będzie 8-12 osób w wieku od 8 - ego roku życia.

cena turnusu 800 zł
pobyt na dwóch turnusach 1450 zł

Wszystkich chętnych ( również studentów i dorosłych ) na przedłużenie sobie wakacji zapraszamy na wrześniowe tygodniowe turnusy oraz weekendy w siodle.

Terminy 7 - dniowych turnusów:      Terminy weekendu w siodle:

I  01.09 - 07.09                                 I  06.09 - 08.09

II 08.09 - 14.09                                 II 13.09 - 15.09

tygodniowe turnusy:
* miejsca noclegu: Hotel - ik www.hotelik.info
* ceny: 850 zł
* termiu wpłaty zaliczki: w wysokości 250 zł do 31.08.

Weekendy w siodle:
* nocleg: Hotel - ik www.hotelik.info
* cena 300 zł
* termin wpłaty zaliczki: w wysokości 100 zł do 31.08.

szczegóły: 660 883 073
www.stajniagreskar.jimdo.com (2013/04/04 10:18)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

załóż konto zaloguj się

equestrianlife

A może instruktor ci zaufał? Każdy koń może się wystraszyć, ale niektórzy jak spadną to już robią aferę na cały obóz. Ja wpadłam razem z koniem do wody itd i żyję. A Góral to mega konik, teraz chodzi genialnie ;) (2013/04/04 20:41)

Maria

Jeśli chodzi o Rumaka w Branicy to prawda, co powyżej napisane.  Konie też w kiepskim stanie, na pastwisku raz na 2 tyg., jak się skończy turnus. (2013/04/06 22:33)

dasia

Jeśli chodzi o ten rok wakacje 2017, to nie polecam RUMAKA! Z zewnątrz wszystko pięknie, ale gdy się tu pobędzie to: konie zaniedbane, stoją w kupach tygodniami, nikt nie sprząta, źrebaki rodzą się jeden za drugim..nie wiadomo po co...zaniedbane... konie ciągle się blokują, nikt im nie pomaga...serce się kraja jak się na to patrzy. Lekcje codziennie identyczne, nie nauczysz się niczego. Gdy spytałyśmy o możliwość jazdy w terenie, to odpowiedź była,że gdy panu właścicielowi się będzie chciało...żenada. Jezioro za płotem, ale pokąpać się  w nim nie można,bo to także kłopot. Generalnie wszystko nastawione na wzięcie pieniędzy za kolonię i bezpieczne odbębnienie swojego. Nie tego oczekujemy. NIE POLECAM..aha jedzenie paskudne, zupa przerabiana trzy kolejne dni,żeby została zjedzona. NIE!
  (2017/07/17 22:14)

Gorąca piątka