Urlop i szlifowanie jazdy konnej!

/ 1 odpowiedzi
Poszukuje dobrej stadniny, w okolicach której mogłabym spędzić urlop i szlifować swoje umiejętności jazdy konnej i zdobyć trochę wiedzy o koniach. Jeżdżę dopiero pół roku i zależy mi na tym, żeby trafić w "dobre ręce". Na tę chwilę galopuję w półsiadzie i przejeżdżam w galopie przez leżące belki, zdarza się, że "przeskakuję" (jeśli można to w ogóle tak nazwać) w kłusie przez najniżej ułożone belki. 
Nie mam upatrzonego kierunku, w który chciałabym pojechać - mogą to być góry albo morze, najbardziej zależy mi na jeździe. Jeśli możecie mi coś polecić będę baaaaardzo wdzięczna! :)

MalwinaL

Ja kiedyś (było to dobre 12 lat temu) byłam w Bieszczadach, w ośrodku "U Prezesa". Wróciłam na prawdę zadowolona, bo właściciel miał świetne podejście do konii. Jego stanowcze "spokój" potrafiło uspokoić nawet najbardziej nerwowe ogiery. Jeśli pamięć mnie nie zwodzi, swoją młodość pan Ryszard spędził w Ameryce, obserwując dzikie konie. Dopiero w latach 80 wrócił do Polski, gdzie właśnie w Bieszczadach założył stajnię. Pan Ryszard zna się na koniach, jeździectwie (również naturalnym) jak mało kto, więc jestem pewna że u niego będziesz w "dobrych rękach". Link to: http://www.koniewbieszczadach.pl Malwina (2017/05/07 18:59)