Wakacje w OJ Skręt - opinie

/ 5 odpowiedzi
Czy warto się wybrać? Plusy i minusy miejsca? Jak wyglądają zajęcia dla grupy zaawansowanej?
Odzia

Powiem tak: nie byłam na tym obozie, ale z planu i strony ośrodka widać, że wyjazd do tego miejsca będzie tam miła atmosfera i dużo się można tam nauczyć;>
Z tego co pisze na na stronie ośrodka, o którym piszemy, wychodzi na to, że się sprawdzi:)

P.S.:Ja też chciałam jechać na ten sam obóz, ale nie już tam miejsc podobno:( (2012/04/16 20:06)

Odzia

Powiem tak: nie byłam na tym obozie, ale z planu i strony ośrodka widać, że wyjazd do tego miejsca będzie tam miła atmosfera i dużo się można tam nauczyć;>
A to fragmenty  oferty:
Ćwiczymy od świtu do zmierzchu, a właściwie to wielokrotnie po zmierzchu!
Każdy moduł tygodniowy to MINIMUM!!! 3 h dziennie pełnych obrotów w siodle, szkolenia i zabawy. Poza tym dochodzi siodłanie, czyszczenie i przygotowywanie koni do jazdy, przygotowywanie posiłków i karmienie i pojenie zwierzaków!
Pławienie koni!
Z tego co pisze na na stronie ośrodka, o którym piszemy, wychodzi na to, że się sprawdzi:)

P.S.:Ja też chciałam jechać na ten sam obóz, ale nie już tam miejsc podobno:(
(2012/04/16 20:15)

Odzia

Szkoda, że chyba brakuje im miejsc...A może nas zmieszczą? (2012/04/16 20:16)

Agio

Najważniejsza sprawa: nie jeździsz tam w klasyku , jest jazda w naturalu -są inne pomoce i trochę inne zasady. Nawet jeśli nie wiem jak dobrze jeździłabyś w klasyku to i tak zaczniesz od najniższej grupy w Skręcie(chyba ,że już tam byłaś albo znasz się na tym) potem w zależności jak szybko załapiesz nowe zasady przechodzisz wyżej albo zostajesz. Na stronie jest napisane, że przyjeżdżając tam przeżywa się swego rodzaju szok jeździecki- nie przesadzili :) Ogólnie bardzo fajny obóz , byłam na feriach i jadę na wakacje. (2012/04/16 21:05)

Kotek6

Jako, ze właśnie wróciłam z ferii w tym Ośrodku, które były już moim nastym pobytem w tej stajni, postanowiłam trochę odświeżyć inforamcję, bo trudno w internetach znaleźć coś aktualnego.
Generlanie moją opinię można streścić w paru słowach - uda Ci się dostać - wygrywasz życie.
Nie bez powodu Ośrodek jest tak oblegany. Mała liczba uczestników i wyśmienite opinie o Ośrodku sprawiają, że miejsc akończą sie rok wcześniej...
ALE! ALE!
Ze względu na ciągłe zmiany w planach rodziców miejsca na okrągło ise zwalniają i zepłniają - trzeba się po prostu dobijać, pisać maile, próbować. A jak to się uda, to możecie mieć pewność, że Wasze życie (nie tlyko jeździeckie) zmieni się o 180 stopni.
Jeżeli chodzi o samo jazdy, to wszystko, co piszą na stronie to tylko zjawka tego, czego się można nauczyć. Zagadnienia i ćwiczenia podejmowane na placu śa bardzo ozróżnicowane i wchestronne, przy zachowaniu bardzo dokłądnego omówienia i przepracowania tematu. Instrukotrzy są elastyczni, dostosowuję się do poziomu i preferencji uczestników. Bardzo dużą wagę przykładają do komfortu konia, wszystkie zagadnienia sa tłumaczone w oparciu o biomechnikę konia i jeźdźca, a przede wszystkim kadra odpowiada na pytanie "dlaczego?".
Konie są bezpieczne, bardzo zróżnicowane, dobierane poziomem do poszczególnych osób.
Kadra jest przesymaptyczna, otwarta na uczestników, nie ocenia po poziomie jazdy, ubiorze czy stanie majątkowym. Poza końmi robimy wieeele superowych rzeczy. Jedzonko przepyszne, atomsfera cudowna.
Stosunkowo niedawno powstały także domki Hobbitów - niezwykłe domki stylizowane na te z "Władcy Pierścieni".
Polecam z caego serduszka tym, którzy chcą spróbować czegoś nowego, znaleźć odpowiedzi na pytania, wyjaśnić wiele rzeczy. Zdecydowanie miejsce, za kótrym tęskni się cały rok :) (2018/01/29 19:24)

Gorąca piątka