Warze marzenia związane z końmi

/ 59 odpowiedzi
kompot28

a ja wlasnie zaczynam majstrowac wóz nastepnie pakuje do niego graty zaprzegam greki i zapierdzielam do hiszpani. (2011/04/04 11:17)

użytkownik13378

Moje marzenie się już spełniło. Mam swojego konia, araba, siwego wałacha. Nigdy nie widziałam konia o lepszym charakterze niż on. Jestem najszczęśliwszym człowiekiem na świecie! (2011/04/04 20:06)

Ulus13

Moim marzeniem (jak połowy z was) jest mieć własnego konia. Pięknego konia Pełnej Krwi Angielskiej maści Kasztanowatej z łysiną na głowie oraz białymi skarpetkami. Żeby właśnie na tym koniu, być może i na Mistrzostwach Świata w Skokach przez Przeszkody zasiąść. Dawniej marzyłam o wyścigach,ale już dawno przekroczyłam limit wzrostu oraz wagi.. (nie jestem otyła, po prostu razem z latami powieksza się  moja masa ciała).  Chciałabym by potem ten koń spłodził mi piękne źrebięta, by te źrebięta mogły żyć razem ze mną do końca mojego życia. A tak juz pod koniec życia, założyłabym Szkółkę Jeździecką oraz pensjonat dla koni uratowanych z rzeźni, i by się ta szkółka nazywała imieniem mojego pierwszego konia. I by moje zdjęcie razem z moim pierwszym koniem wisiało na samym wejściu do stajni.. W tej stajni konie by miały wspaniale, zasady nie byłyby rygoryztyczne i nigdy,ale to nigdy i PRZENIGDY  konie z mojej stajni by nie szły pod koniec życia do rzeźni. Stajnie odziedziczyły by moje dzieci, które bym uczyła od maleńkich,że konie to zwierzęta pełne szczęścia, radości i miłości, które służą nie do pracy, lecz do kochania! Chciałabym po prostu całe życie poświęcić koniom... (2011/04/04 20:27)

użytkownik17353

Ja marzę aby mieć własnego konia - przyjaciela. Nie zwierzę do zarabiania kasy ale przyajciela któremu mogę wszystko powiedzieć .. (2011/04/04 20:46)

Karolla

Moim marzeniem (jak połowy z was) jest mieć własnego konia. Pięknego konia Pełnej Krwi Angielskiej maści Kasztanowatej z łysiną na głowie oraz białymi skarpetkami. Żeby właśnie na tym koniu, być może i na Mistrzostwach Świata w Skokach przez Przeszkody zasiąść. Dawniej marzyłam o wyścigach,ale już dawno przekroczyłam limit wzrostu oraz wagi.. (nie jestem otyła, po prostu razem z latami powieksza się  moja masa ciała).  Chciałabym by potem ten koń spłodził mi piękne źrebięta, by te źrebięta mogły żyć razem ze mną do końca mojego życia. A tak juz pod koniec życia, założyłabym Szkółkę Jeździecką oraz pensjonat dla koni uratowanych z rzeźni, i by się ta szkółka nazywała imieniem mojego pierwszego konia. I by moje zdjęcie razem z moim pierwszym koniem wisiało na samym wejściu do stajni.. W tej stajni konie by miały wspaniale, zasady nie byłyby rygoryztyczne i nigdy,ale to nigdy i PRZENIGDY  konie z mojej stajni by nie szły pod koniec życia do rzeźni. Stajnie odziedziczyły by moje dzieci, które bym uczyła od maleńkich,że konie to zwierzęta pełne szczęścia, radości i miłości, które służą nie do pracy, lecz do kochania! Chciałabym po prostu całe życie poświęcić koniom...

piękne...

(2011/04/04 21:25)

MaYaY

ja mam wlasnego konia, napisalam mniej wiecej w tym poście jakie obowiązki to ze sobą niesie
mimo wszystko nie żauje:)
moje marzenia to wygrac jakikolwiek konkurs... (2014/08/01 22:42)

Incitatus

Ja mam niewielkie marzenie - chciałabym mieć własnego konia <3 o dalszych rzeczach, jak własna stajnia, nawet nie marzę bo to jak na razie zbyt wygórowane ^^ (2015/06/17 09:43)

Ulungu

Olleczka: A chyba byll gdzieś podobny wątek ;)  Ale to kiedyś ;)  Więc ja się powtórze : Ja chciaabym zrobić jakies dobre studia, zeby potem mieć dobrą pracę, a co z tego wynika - kase.. Nie oczekują kilkunastu  lub kilkudziesięciiu tysięcy, ale trochę poodkładam, a wtedy kupie sobie konia...  jak narazie to chyba jeszcze bym sobie nie dała rady ( w sensie psycicznym.. ) szkoła, dom, nauka, szkola , dom, nauka.. ;/ Ale w przyszłości bardzo chętnie ;)  Chociaz wtedy znowu moze byc ciężko...Ale warto mieć marzenia ;) I życzę Wam wszystkim spełnienia marzeń ! :D

Może lepiej oczekuj tych kilkunastu do kilkudziesięciu, bo z 2 tys miesięcznie nie utrzymasz konia, nawet mając własne siano. Pamiętaj, gdy celujesz wysoko, może się zdarzyć, że trafisz wysoko. Lub że trafisz nisko. Gdy celujesz nisko, NA PEWNO nie trafisz wysoko :)

Mi sie marzy by konie przestały wreszcie uchodzic w Europie, niby tak cywilizowanej, za żarcie.
Do tego los mógłby mi sprezentować karego wałaszka, to już nic mi nie będzie więcej potrzeba. (2015/06/18 02:24)

kasia-zaborowsk

Mieć własną stajnie najlepiej bardzo dużą i mieć konia rasy andaluzyjskiej ,hanowera i kuca szetlandzkiego.Chciałabym również jeździć na zawody i porozumiewać się z koniem w szczególny sposób.Oczywiście galop po plaży o zachodzie słońca i chciałabym mieć takie schronisko w którym będę leczyła konie po ciężkich przeżyciach coś takiego jak hearthland. :) (2015/07/12 22:48)