Własny biznes konny - firma, zarządzanie, menedżer...

Dzien dobry,
Mam taki oto problem Czy być może ktoś z osób na tym forum dysponuje osobista praktyką w zakładaniu swojego biznesu zwiazanego z końmi - mnie chodzi po głowie np cos ze szkoleniami z jeździectwa naturalsowego, motywacji konii itp  (pozytywne motywowanie konia to moja pasja odkad byłam na kursie naturalsowym w jednej ze szkół trenerskich w Hiszpanii - cos podobnego jak tu: http://www.szkolenia-menedzerskie.pl/szkolenie-motywowanie/ )? Czasem główkuję, czy to byłby ciekawa opcja na biznes? Jakiej liczby handlowców potrzebuje rodzinna firma, jaką da radę uzyskać kwartalną sprzedaż? Nie czuję się menedżerem (zaliczyłam jedynie początkujące szkolenie z zarządzania biznesem ale bardzo dawno), mam w zasadzie żadne doświadczenie w finansach (tu to już nawet szkolenie nic nie da - nie czuję się gryzipiórkiem i buchalterem ;-). I  ciekawa jestem co o tym myślicie?  Czy gra ma sens? Czy to może być przygoda i zabawa? Nie robiłam nigdy w życiu tego typu symulacji. 
Zastanawiam się, bo naprawdę lubię naturalsowe jeździectwo i naturalne zachowania konii, ale nie wyobrażam sobie jak taki biznes wystartować - od uruchomienia firmy do zarządzania sprzedażą i marketingiem czy HR włącznie ;-)
Tak sobie też myślę, czy  może bardziej opłaca sę poszukać sobie jako partnera zaufanego menedżera z tej branży – do wymyślenia strategii i takiego bieżącego zarządzania firmą i pracownikami? Ale czy to ma ręce i nogi żeby z kimś z kim nie pracowałam wcześniej prowadzić firmę… samo negocjowanie udziałów byłoby dla mnie trudne. 
Czasem gdy rozważam w myślach, że osobiście mam być menedżerem to przypomina mi się pewna ze scen z filmu „Wyjazd integracyjny” – kierownik, który się koncertowo kompromituje przed zespołem  – i nie wiem czy ja jednak nie mam za miękkie serce na tego typu zabawy. 
To takie luźne moje dywagacje bo szukam porady – bo mam zamiar nareszcie zmienić pracę na fajniejszą.
Opcjonalnie może  ktoś na tym forum może zarekomendować jakieś dobre szkolenie z zarządzania i kierowania biznesem w tej branży?
pozdrawiam serdecznie ;-) Anka - Naturalsanka ;-)

Gorąca piątka