Woltyżerka - stadniny

/ 5 odpowiedzi

• konto usunięte

Woltyżerka
Niedawno zaczęłam interesować się woltyżerką. Nie wiecie może, gdzie są jakieś stadniny, które się tym również zajmują? Bardzo chciałabym tego spróbować ;)
użytkownik14780

oooo też mnie to interesuje. sądze, że woltyżerka to świetny sport i bardzo dobrze dzięki niemu nabieramy zaufania do konia. lecz niestety szperałam w googlach i nie znalazłam nic. tylko oferty przeróżnych obozów, w których programie są jedynie podstawy woltyżerki. wie ktoś coś więcej na ten temat? (2010/10/04 20:41)

belusia6

Witam jak cieszą takie stwierdzenia odnosnie woltyzerki, na zachodzie bez tego nie można rozpoczac nauki jazdy konno. Ale przejdźmy do miejsc gdzie mozna uczyć sie woltyzerki: Ząbkowice Ślaskie - naucza tutaj Adam Susłowski (najbardziej utytułowany zawodnik woltyzerki w Polsce) można przyjechać np.na weekend lub inne dni i indywidualnie uczyć sie woltyzerki, w wakacje na obozach też jest woltyzerka ale są to prawdziwe ćwiczenia woltyzerskie  oraz woltyzerka w galopie na profesjonalnie wyszkolonych koniach do woltyzerki. zapraszam na www.akademiajezdziecka.za.pl

inne miejsca gdzie trenuje sie woltyzerke

Poznań - klub Lajkonik

Łąck przy stadzie ogierów

Warszawa - Stara Miłosna -trener Natalia Wolniewicz

Pozdrawiam

(2010/10/05 21:01)

użytkownik15253

ja sama jezdze w pony w strzeszynie na ulicy biskupińskie 10 a sa specjalne konie do tego i ogólnie atmosfera fajna 1 lekcja kosztuje 35 złotych :)  :)  :)  :)  :) 

(2010/10/21 14:18)

użytkownik15253

achaaa i woltyżerka jeszcze jest w lajkoniku na ul .Mateckiego 10 w poznanu i tam też są hipoterapie no i jest bardzo fajnie ja tam nie jezdze ale moje kolezanki jezdzą i mówią że jest fajnie

(2010/10/25 09:50)

Gorąca piątka