Woltyżerka

/ 3 odpowiedzi
czy są lekcje woltyżerki? można zacząć w wieku 15 lat? ile kosztują lekcje? czy są obozy woltyżerskie?
Ania S

Ile pytań! Tak są lekcje woltyżerki. Można zacząć w każdym wieku. Nie wiem ile kosztują zapewne wszędzie inaczej. O obozach woltyżerskich nic nie słyszałam. Są specjalne kluby zajmujące się jedynie woltyżerką  musiałabyś poszukać i tam pytać o szczegóły. W pozostałych klubach czasami organizuje się zajęcia z woltyżerki, ale w ramach przerywnika/rozrywki podczas obozów jeździeckich. Chociaż zapewne zawsze można się dogadać.

(2013/12/17 21:36)

Kasia172

1.Tak są lekcje woltyżerki.
2. Można.
3. Zależy gdzie.
4. Nigdy nie słyszałam o takowym. Jeżeli już to jako dodatkowa jazda i raczej nic trudnego się na niej nie uczy... (2013/12/20 15:56)

belusia6

Witajcie, Akadeia jeździecka w Ząbkowicach Ślaskich prowadzi nauke woltyzerki dla kazdego i pod róznym kątem, woltyzerka jako gimnastyka, akrobatyka, jako pomoc w szlifowaniu dosiadu. w czasie obozów jeżdzieckich 2-3 razy organizujemy treningi woltyzerskie na 9 do tego przygotowanych koniach rózniacych sie wzrostem, organizujemy kursy woltyzerki. serdecznie zapraszamy. (2014/01/09 01:47)