Zimowy obóz konny dla dorosłych

/ 11 odpowiedzi / 2 zdjęć
Witam, czy znacie jakiś godny polecenia obóz zimowy dla dorosłych? Będę wdzięczna za odpowiedzi :)
galoopem

Wiem, że starsze osoby (nawet 40-50 lat) jeżdzżą do Skręta :)
www.skret.eu (2013/01/11 11:23)

emi85

Dzięki za info :) bardziej chodziło mi o obóz dla osób w wieku 25-35 lat :)
pozdr (2013/01/11 12:18)

szczypior87

hmmmmmoze jesli zbierze sie tu wieksza grupa osob, to uda nam sie cos wspolnie ogarnac?jestem chetny (2013/01/11 14:16)

bedgar

Co do Skręta to galoopem miała na myśli, że w Skręcie pojawiają się ludzie z pełnego przedziału wiekowego czyli powiedzmy od mniej więcej 11 lat do przynajmniej wieku 50. W okresie ferii zwykle jest trochę młodsze towarzystwo w weekendy trochę starsze, ale prawdę mówiąc to będzie Ci bardzo ciężko znaleźć ośrodek na ferie gdzie będzie akurat podany przez Ciebie przedział wiekowy. Tak więc polecam przejrzenie strony Skręta i kontakt z właścicielami. Osobiście mogę to miejsce polecić, nie wyjedziesz ze Skręta zwiedziona, ale na pewno bogatsza o kilka nowych doświadczeń. Miejsca na ferie z tego co się orientuję jeszcze są. (2013/01/11 14:26)

sotniax2

Polecam skręt na pobyt weekendowy (wtedy nie ma dzieci a przynajmniej na "moim" weekendzie nie bylo.Ośrodek jest rewelacyjny, zrobili mi niezłe pranie mózgu i chętnie tam wróce jeszcze nie raz!ale pomysł z tym żeby się zgadać w kilka osób i uderzyc do jakiegoś ośrodka z prośbą o zorganizowanie "obozu" dla 20+ jest ciekawy :)Na zime nie, bo nie posiadam u siebie hali a na ujeżdżalni gruda, ale w wakacje może pomyślę aby zorganizować taki turnus w swojej stajni :) (2013/01/11 16:58)

emi85

No właśnie jest z tym spory problem :/ zazwyczaj w okresie ferii zimowych organizowane są obozy dla młodszych jeźdźców.

Szczypior87 chętnie się przyłącze. Może udałoby się zorganizować jakąś ekipę?
Jacyś chętni?
Oczywiście przedział wiekowy możemy trochę uelastycznić ;) (2013/01/11 17:02)

mancia1994r

Zapraszam do nas www.kawaleriahubal.pl zapewniam, że na pewno się spodoba :) I oczywiście nie tylko dzieci u nas jeżdżą :) pozdrawiam :) (2013/01/12 21:01)

Catalina

w KJ Łańsk są weekendy w siodle dla osób pełnoletnich  (2013/01/13 22:30)

stajniaiskra

W Stajni Iskra mamy pakiety dla jeźdźców w każdym wieku! Również w czasie ferii zimowych. Zapraszamy do nas! (2013/01/14 16:30)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

załóż konto zaloguj się