Znasie te stadniny? -- Śląsk

/ 5 odpowiedzi
Witam:p Znacie może te stadniny? Może możecie mi coś o nich powiedzieć... Doradzić, która lepsza...? :) Chciałabym zacząć, w którejś kontynuować naukę jazdy konnej.
1. Siemianowice Śląskie – Ludowy Klub Jeździecki Deresz
2.
Piekary Śląskie – Dragon
3.
Piekary Śląskie  - Ośrodek Jeździecki Pod lasem
4. Bytom – Ponny Hoff
5.
Zabrze – MOSiR Ośrodek Jeździecki
6.
Chorzów – Stajnia Areta
-267-maja

Byłam kiedyś pooglądać ośrodek MOSIR i nie wygląda tam najlepiej, są dziwne podwójne boksy, mało koni, malutka ujeżdżalnia i wszyscy ludzie z małymi dziećmi, którzy są na kąpielisku przychodzą na oprowadzanie, dlatego te konie są ciągle siodłane i rozsiodływane, ale nigdy tam nie jeździłam więc to tylko opis zewnętrzny. Osobiście jeżdżę w ośrodku jeździeckim Nowy Dwór jest bardzo fajnie, znajduję się on w Szałszy niedaleko Gliwic.
adres internetowy klubu:
http://kjnowydwor.com.pl/ (2014/09/26 20:04)

Ravenlocks

Dzięki :p A ile tam kosztują jazdy? Chodzi mi o godzinę nie na ląży. (2014/09/29 09:03)

-267-maja

W Szałszy? - Chyba ok. 20zł, lecz można wykupić karnet i będzie taniej : ) (2014/09/30 09:12)

Konie Moja PasjaA

stajnia Areta polecam, instruktorzy są mili, dobrze uczą i zawsze pomogą. Na terenie stajni jest hala, maneż i kółko. Jest także łatwy dojazd na lasy panewnickie. Konie są szybkie. Atmosfera bardzo przyjazna. Polecam w 100%. :) (2014/11/17 17:06)

Gorąca piątka