Żółwik na plecy-problem!!!

/ 2 odpowiedzi
Cześć! Mam mały problem, kupiłam z miesiąc temu kamizelke na plecy "żółwika" i zauważyłam, ze gdy galopuje w pełnym siadzie zaczepia mi sie żółwik o tylny łęk siodła. W pólsiadzie jest wszystko ok, tak samo w kłusie cwiczebnym tylko w galopie mam problem no od tego czasu jezdze tylko pólsiadem bo boje sie ze zaczepi mi sie i jeszcze spadne. A nie moge cały czas jezdzi połsiadem bo w sumie galopuje rok ale na niektorych koniach ktore wybijaja mam maly problem z galopem. Wiec pomozcie moze mozna cos podregulowac z żólwiku zeby ta końcówka nie zaczepiala sie. Tak to caly pasuje tylko jest troche za dlugi a nie chce wymieniac na krotszy bo mierzylam go i pani powiedzila mi ze wyrosne z niego za pół roku a zapłacilam 190zl. Prosze pomocy!!!
Olka50136

Wiesz miałam dokładnie ten sam problem :P tylko że ja w swoim "pancerzu" mogę tę ostatnią część podnieść i przez to skracam kamizelkę ale powiem ci szczerze że na początku też obawiałam się że kupiłam zła kamizelkę ale po jakimś czasie przyzwyczaiłam się  i teraz w ogóle jej nie podwijam a wcześniej też zahaczałam nią dużo razy o siodło po prostu przyzwyczaisz się do niej i już nie będziesz zachaczać a moim zdaniem lepiej trochę dłuższa niż za krótka mam nadzieję że choć trochę pomogłam :) (2014/11/29 14:56)

Mojkondemona

Mam ten sam problem.Ja robię tak :Wyjmuje lub podwijam :D  (2014/12/29 20:38)

Gorąca piątka