Zwłoki konia w lesie

/ 7 odpowiedzi
Ktoś wyrzucił w lesie części ciała martwego konia..http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=%2F20140211%2FNEWS01%2F140219938
Szary Pielgrzym

Mam nadzieję że koń padł na kolkę i właściciel konia chciał tylko uniknąć kosztów utylizacji . Czyn ten jest jednak wysoce naganny . Innego rozwiązania jak powyższe nie dopuszczam do świadomości , ponieważ było by to zbyt potworne . (2014/02/11 21:56)

Luna

Chryste, makabra, brak słów. Jeżeli koń padł i chcili się go pozbyć,to raczej wywieźli by całe zwłoki do lasu, a tu tylko niektówe kawałki. Okropne. Masakryczne. Chore. Psychole!!! Brak słów. (2014/02/11 22:08)

MaYaY

cos strasznego... (2014/02/13 22:12)

patrycja64

Mam nadzieje że to nie on go zabił tylko koń albo miał kolkę i padł albo się np. nadział na jakiś metalowy pręt.Tak czy siak  szkoda konika i na pewno nie chciała bym widzieć tego na własne oczy ://;// (2014/02/18 15:26)

jestemzlasu

Super - padnięcie na kolkę albo nadzianie się na metalowy pręt jako przyjemniejsza alternatywa dla konia niż celowe uśmiercenie. Naprawdę? Życzycie jakiemukolwiek koniowi padnięcia na kolkę? Skręcania się w strasznym bólu przez długie godziny, aż do śmierci?To ja już wolę, żeby mu normalnie gardło poderżnęli czy zastrzelili.  (2014/02/18 20:31)

Szary Pielgrzym

Jestemzlasu , nie życzę żadnemu koniowi śmierci w męczarniach . Humanitarne sposoby uśmiercenia konia to , zastrzelenie , uśpienie . Poderżnięcie gardła jest sposobem mało humanitarnym .

Wracając do konia z powyższego artykułu , żeby nikt mieniał złych skojarzeń , napiszę inaczej co sądzę o tym zdarzeniu . Mam nadzieję że koń został w sposób humanitarny pozbawiony życia . Powód , ciężka choroba konia i brakło właścicielowi konia funduszy na jego leczenie . Posiadacz konia chciał uniknąć kosztów utylizacji . Wywiezienia poćwiartowanych zwłok końskich do lasu , jest czynem wysoce nagannym .Innego wytłumaczenia tego zdarzenia jak powyższe nie dopuszczam do świadomości , ponieważ było by to zbyt potworne .

(2014/02/18 23:27)

patrycja64

Super - padnięcie na kolkę albo nadzianie się na metalowy pręt jako przyjemniejsza alternatywa dla konia niż celowe uśmiercenie. Naprawdę? Życzycie jakiemukolwiek koniowi padnięcia na kolkę? Skręcania się w strasznym bólu przez długie godziny, aż do śmierci?To ja już wolę, żeby mu normalnie gardło poderżnęli czy zastrzelili. / Ja też wolę żeby koń żył ja je kocham i żadna myśl do mnie nie do chodzi czy kolka czy poderżnięcie gardła.
(2014/02/19 08:39)